Esnek Ağ Çözümleri

Görünürlük ve Trafik İzleme

Ağ üzerindeki cihazlarınızı gözaltında tutun

Şirketlerde ağ altyapıları büyüdükçe cihazların konumu, ayarlanması ve performansları yönetim açısından ciddi birer sorun oluşturmaya başlar. Ağdaki cihazların görünürlüğünü sağlayan ve çalışma anında onların durumunu izleyen yazılımlar, veri merkezlerindeki mevcut altyapının verimli çalışmasını destekler.

Cisco’nun Prime Infrastructure teknolojisi, uzaktan, ağdaki cihazların yapılanma ayarlarının gerçekleştirilmesini, ağ trafiğindeki akışın önceliklendirilmesini yaparak ağ cihazlarının başarılı bir yönetimini gerçekleştiriyor.

Cisco’nun Prime Infrastructure teknolojisi, uzaktan, ağdaki cihazların yapılanma ayarlarının gerçekleştirilmesini, ağ trafiğindeki akışın önceliklendirilmesini yaparak ağ cihazlarının başarılı bir yönetimini gerçekleştiriyor. Sistem yöneticileri ve ağ mühendisleri için geliştirilmiş BT izleme (monitoring) ve ağ yönetim araçlarıyla Solarwinds, güçlü ancak hesaplı olma özelliğiyle birçok işletmenin gözdesi haline gelmiş bir teknoloji sunuyor.

Microsoft platformlarında kullanıcıların ve iş birimlerinin ağ üzerindeki yönetimini ve yetkilendirmesini sağlayan Microsoft Active Directory, tek bir noktadan güvenli girişle (single sign-on) çalışanların tüm Microsoft uygulamalarına erişimini kolaylaştırır.